Mapy Kodaně ke stažení

Přímo zde naleznete hned několik pěkných map dánského hlavního města Kodaně. Tyto mapy jsme pro vás připravili zdarma ke stažení. Vy si tak můžete vybrat, která z těchto tematických map se vám hodí a pak si jí stáhnout do svého počítače, notebooku, mobilu či jí rovnou vytisknout na papír. Kromě toho bychom vám samozřejmě chtěli doporučit i online mapy, jaké má například Google. Další interaktivní mapu naleznete také přímo na těchto webových stránkách. Jsou v ní znázorněny všechny zajímavá místa, o kterých je na těchto webových stránkách nějaký článek.

Mapa centra Kodaně (GIF, rozlišení 850 x 609, velikost 109 Kb) – Základní schematická mapa centra Kodaně. Najde na ní znázorněné hlavní ulice a hlavně vyznačené polohy některých významných budov a památek.

Mapa centra Kodaně

 

Zjednodušená mapa ulic v centru (JPG, rozlišení 1454 x 917, velikost 356 Kb) – Velmi podobná mapa historického jádra dánské metropole. Je na ní trochu menší výsek centra zato zde nechybí názvy hlavních ulic.

Zjednodušená mapa ulic v centru

 

Kompletní mapa Kodaně (JPG, rozlišení 1707 x 1361, velikost 804 Kb) – Podrobná mapa Kodaně. Tato mapa už zachycuje širší pohled na Kodaň, tedy nejenom historické centrum, ale i část periférie.

Kompletní mapa Kodaně

 

Mapa zajímavých míst v Kodani (JPG, rozlišení 1820 x 1224, velikost 492 Kb) – Doporučení zajímavých míst v centru Kodaně. Tedy nejenom památek, ale i zajímavých restaurací, barů, obchodů a hotelů.

Mapa zajímavých míst v Kodani

 

Podrobná mapa historického jádra Kodaně (JPG, rozlišení 1500 x 1124, velikost 626 Kb) – Velmi pěkná a výrazná mapa Kodaně. Na této mapě opravdu nepřehlédnete v centru nic důležitého.

Podrobná mapa historického jádra Kodaně

 

Zatím nikdo nic nenapsal.

Okomentovat článek

TOPlist