Prolétněte se Kodaní s Google Earth

Vy už možná znáte výborný program Google Earth. Jedná se o software, který výborně pracovat s mapami plus přímo v nich zobrazovat spoustu dalších důležitých a zajímavých informací. Nedělali bychom mu reklamu jen tak pro nic za nic, kdybychom nebyli přesvědčeni, že jedná o opravdu skvělý nástroj. Program dokáže zobrazit jednotlivé mapy do naprostých detailů, ale navíc k nim i něco přidat. V Google Earth si totiž můžete na mapy přidat další vrstvy jako fotky z panoramia, videa z youtube, webkamery, 360 obrázky, nebo encyklopedické znalosti z wikipedie. Tím však samozřejmě možnosti Google Earth nekončí. Vy si totiž můžete nechat na mapě dokonce zobrazit 3D objekty nejznámějších památek. Modely jsou velmi kvalitní a můžete mezi ně doslova vstoupit z mapy, takže si budete připadat jako byste se po Římu skutečně procházeli!

Google Earth je opravdu velmi příjemný a mocný nástroj pro všechny cestovatele. Pokud ho budete používat, tak vám opravdu radikálně rozšíří veškeré obzory. Umí toho opravdu spousto a to i včetně praktických věcí, jako hledání ubytování  nebo předpovědí počasí. Předem si tak Kodaň můžete nastudovat do nejmenších detailů.

Pokud si tedy chcete stáhnout a nainstalovat Google Earth, tak určitě zamiřte na oficiální stránky http://earth.google.com/intl/cs/, vše je samozřejmě zdarma a v češtině.

Zatím nikdo nic nenapsal.

Okomentovat článek

TOPlist